سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
سازمان بنادر و دریانوردی/صفحه اصلی/نظرسنجی و رسیدگی به شکایات

اعلام دیدگاه و پیشنهاد

انتقادات، پیشنهادات و شکایات

 

با توجه به رسالت این اداره کل در تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات مرتبط آنان، دفتر رسیدگی به شکایات آماده دریافت کلیه شکایات و انتقادات شما سروران گرامی در خصوص عملکرد اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان می باشد .

لذا می توانید به طرق ذیل شکایت و انتقاد خود را مطرح نموده تا مورد رسیدگی واقع شود. در پایان یادآور می‌شود مشخصات فردی شما نزد شکایت شونده فاش نخواهد شد مگر در مواردی که برای رسیدگی مناسب، نیاز باشد.

 

1-سایت اینترنتی اداره کل : تکمیل این قسمت (در ضمن برای پیگیری شکایات می بایست به ذیل همین سایت مراجعه نموده، شماره پیگیری را وارد نموده تا از اقدامات صورت گرفته آگاه شوید.) یا با تکمیل فرم شکایات یا درخواست مردمی و ارسال آن از طریق مکاتبه یا پست الکترونیکی shekayat@bik.irاین اداره کل را از نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود مطلع فرمائید.

2-از طریق مکاتبه : مجتمع بندری امام خمینی (ره) - صندوق پستی 159 - بر روی پاکت ذکر شود مربوط به حوزه مدیریت ( رسیدگی به شکایات و بازرسی )

 -3از طریق پست الکترونیکیshekayat@bik.ir

 -4از طریق تماس با تلفن گویای هوشمند 84933020-021 جهت ثبت پیشنهادات ، انتقادات و شکایات عموم شهروندان ، همکاران و ذینفعان

 -5از طریق مراجعه به سایت مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری ) سامد ( در بخش ارتباط الکترونیکی مردم و دولت