در جریان برگزاری آیین تشییع و تدفین پیکر دو شهید گمنام در بندر امام خمینی(ره) قرائت شد؛
پیام وزیر راه  و شهرسازی به مناسبت تشییع و تدفین دو شهید گمنام در بندر امام خمینی(ره)
رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در پیامی به مناسبت تشییع و تدفین دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس در مجتمع بندری امام خمینی(ره) شمیم حضور شهدا در بنادر کشور را آرامش‌بخش و مغتنم شمرد و بر پاسداشت یاد شهدای گمنام تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانودی استان خوزستان، در پیام وزیر راه و شهرسازی آمده است:
رب الشهدا و الصدیقین
سلام و رحمت خدا بر شهدای راه حق و عدالت، از احد و کربلا تا انقلاب اسلامی ایران؛ از جنگ تحمیلی تاشهدای مدافع حرم. 
سلام بر شهیدان گمنام و مومنانی که بر سرعهدی که با خدای خود بستند، صادقانه ایستاده‌اند تا کیان ایران اسلامی از گزند استکبار جهانی و دست نشاندگان آن محفوظ بماند و هرگز تردیدی در عهد و پیمان خود با خدای خود به دل راه نداده‌اند. 
خداوند سبحان را شاکریم که همزمان با ایام سالگرد شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)، سازمان بنادر و دریانوردی و بندر متبرک به نام امامِ شهدا، میزبان پیکر پاک و مطهر دو تن از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس است، شهیدانی که به تعبیر مقام معظم رهبری، پیکر مطهر و معطرشان هر جا که آرام گیرد، یاد مبارک و آرام بخش و بهجت‌انگیز خود را در فضا می‌پراکنند و صفا و معنویت می‌آفرینند.
جای بسی افتخار و خرسندی‌ است که امروز بندر امام خمینی(ره) میزبان پیکر مطهر و معطر دو شهید گمنام است؛ بندری که خود در هشت‌سال دفاع مقدس، در اوج گمنامی و با ایستادگی در برابر دشمن بعث و ایادی استکبار، به جریان پایدار زندگی در شریان‌های اقتصادی کشور تداوم بخشید و قطعاً شمیم حضور این عزیزان، تجلی پیام شهیدان در دفاع از استقلال و کرامت ایران اسلامی برای نسل‌های آینده خواهد بود. 
اینجانب حضور ابدی این دو گوهر پرفروغ، در آسمان شهرِ سربندر و مجتمع بندری امام(ره) را مغتنم شمرده، از تمامی مردم عزیز و فهیم، به ویژه همکاران ولایت‌مدار سازمان بنادر و دریانوردی می‌خواهم در پاسداشت و تکریم این دو شهیدگمنام، از هیچ کوششی فروگذار ننمایند.
۱۸ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۵۷
روابط‌عمومی |
کد خبر : ۵۶,۷۵۹
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید