گفتگو و تبادل نظر نخبگان علمی و پژوهشی استانی در غرفه اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان
در دومین روز نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری، غرفه اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان میزبان مقامات استانی و نخبگان علمی و پژوهشی برای گفتگو و تبادل نظر به منظور توسعه همکارهای علمی و پژوهشی بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، در جریان دومین  و سومین روز برگزاری نمایشگاه دستاورهای پژوهشی و فناوری استاندار ویژه خوزستان و دیگر مسئولین استانی ضمن بازدید از غرفه‌ی این اداره کل، از دستاورهای پژوهشی و فناورهای منطقه ویژه اقتصادی در حوزه‌های تحقیقاتی و بازطراحی، ساخت و تولید قطعات حساس تجهیزات  استراتژیک آگاه شدند.

صادق خلیلیان استاندارویژه خوزستان و هیأت همراه در جریان بازدید از این نمایشگاه با حضور در غرفه اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با توضیحات کارشناسان فنی مجتمع بندری امام خمینی(ره) از دستاوردهای این اداره کل در حوزه‌های فنی و پژوهشی مطلع شد.

همچنین مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در جریان بازدید غرفه‌ی این اداره کل بر توسعه همکاری‌ بین‌بخشی و رایزنی با مراکز علمی و اقتصادی خوزستان با هدف تأمین نیازمندی‌های پژوهشی و  تجهیزاتی تأکید و پیشنهادهایی در این خصوص ارائه کرد.

در جریان این دیدارها همچنین بازدیدکنندگان با توضیحات ارائه شده توسط کارشناسان فنی ضمن آشنایی با ویژگی‌ها و مزایای منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) و نقش آن در بازرگانی و زنجیره جابجایی کالا، با دستاوردهای این بندر بزرگ تجاری در نوآوری و بازطراحی و ساخت و تولید قطعات تجهیزات خشکی و دریایی آشنا شدند.

۱۱ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۴۶
روابط‌عمومی |
کد خبر : ۵۶,۶۵۵
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید