آغاز عملیات اجرایی احداث یادمان شهدای گمنام در مجتمع بندری امام خمینی(ره)
در سومین روز دفاع مقدس در آیینی با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و جمعی از اعضای شورای اداری این اداره کل عملیات احداث یادمان شهدای گمنام در مجتمع بندری امام خمینی(ره) به طور رسمی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، در این آیین مجری پروژه احداث یادمان شهدای گمنام در خصوص نحوه‌ی اجرایی کار و جزییات روند آن توضیحاتی ارائه کرد.
 مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با تأکید بر اجرای با کیفیت و اتمام به موقع احداث یادمان مذکور، بر لزوم حفظ شأن و حرمت شهدا و تلاش برای ساختن جایگاهی برای زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و معنویت بخشی به فضای کاری تأکید کرد. 
مسئول حوزه فرهنگی این اداره کل در این آیین با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با ایام اربعین سالار و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) آغاز عملیات اجرایی احداث این یادمان با این مناسبت ها را مایه خیر و برکت برای این مجتمع بزرگ بندری عنوان کرد.
همچنین همزمان با دومین روز هفته دفاع مقدس جمعی از اعضای شورای اداری و اعضای پایگاه مقاومت بسیج کارمندی شهید دستغیب این اداره کل با حضور در مزار شهدای شهر بندرامام خمینی(ره) در آیین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای والامقام شرکت جسته و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشته و با امام شهدا و شهدای گرانقدر تجدید میثاق کردند.
۳ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۵۴
روابط عمومی |
کد خبر : ۵۵,۵۲۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید