پیام فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارمندی شهید دستغیب
دفاع مقدس گنجینه‌ای معنوی و الهام‌بخش برای نسل‌های آتی است
محمد علی علایی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارمندی شهید دستغیب بندر امام خمینی(ره) به مناسبت فرا رسیدن 31 شهریور چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس پیامی را صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، محمد علی علایی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارمندی شهید دستغیب بندر امام خمینی(ره) به مناسبت فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس پیامی را صادر کرد.
متن پیام به این شرح است:
٣١ شهریورماه ١٣۵٩سالروز تهاجم ارتش حزب بعث به کیان ایران اسلامی، گرچه روز تلخ و مرارت‌باری  بود اما سرفصل جدیدی در تاریخ افتخارات و رشادت‌های میهن اسلامی گشود.  پس از وقوع این رخداد مفهوم متعالی دفاع مقدس با هدایت‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی در جسم و جان جوانان، دلیرمردان و شیرزنان  ایرانی تبلور و تجسم یافت و با خلق حماسه‌های جانانه دفاع از تمامیت ارضی و ارزش‌های اسلامی، دشمن را از تعدی و تجاوز پشیمان و نادم ساختند و گنجینه‌ای معنوی و الهام‌بخش برای نسل‌های آتی و جهانیان بر جای گذاشتند.
از همین رو ما بسیجیان جامعه بزرگ بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان  ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس، این مقطع پرفراز و افتخارآفرین در تاریخ معاصر ایران اسلامی را گرامی می‌داریم و به روح شهدای والا مقام و امام شهدا درود می‌فرستیم.
محمد علی علائی
 خدمتگزار بسیجیان پایگاه مقاومت شهید دستغیب بندر امام خمینی (ره)
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۶:۱۲
کد خبر : ۵۵,۴۸۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید