تشریح تازه‌ترین دستاوردها و فعالیت‌های مجتمع بندری امام خمینی(ره) در تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی
در جریان بازدید گروهی از رسانه‌های تخصصی حوزه راه و شهرسازی و دریایی از منطقه ویژه اقتصادی بندرامام‌خمینی(ره) تازه‌ترین اقدامات این مجتمع بزرگ بندری برای تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی و هم‌افزایی تسریع در خروج آن توسط مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان تشریح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، در جریان این رویدادرکه روز چهارشنبه ٣١ شهریور انجام شد، رسانه‌های تخصصی حوزه حمل و نقل از فعالیت‌های جاری در اسکله‌های تخصصی تخلیه کشتی‌های حامل کالای اساسی، پایانه‌های اختصاصی این نوع کالا، پایانه تخصصی حمل و نقل ریلی و کارخانه فرآوری کالاهای اساسی  و روغن‌کشی بازدید کردند.
همچنین این رسانه‌ها با شرکت در نشست خبری با حضور عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) و پرسش و پاسخ با وی از تازه‌ترین اقدامات و فعالیت‌های شاخص در این مجتمع بزرگ بندری مطلع شدند.
برقراری سه ارتباط زنده تصویری از محل اسکله‌ها و پایانه‌‌های مجتمع بندری و پخش  آن از شبکه‌های سراسری بخش دیگری از حضور رسانه‌های تخصصی حوزه حمل و نقل در مجتمع بندری امام خمینی (ره) بود.
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۷:۳۱
اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی |
کد خبر : ۵۵,۴۷۹
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید