سه و نیم میلیون تن از کالاهای اساسی به شکل مطلوب در حال خروج از بندرامام‌خمینی(ره) است
محمدجواد عسکری نائب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در حاشیه‌ی بازدید خود از مجتمع بندری امام خمینی(ره) که با هدف پیگیری روند خروج کالاهای اساسی و نهاده‌های دامی از این مجتمع بزرگ بندری بر هم‌افزایی تمامی دستگاه‌های اجرایی برای تامین نیاز دامداران به نهادهای دامی تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، عسکری با اشاره به نگهداری حدود ۵ میلیون تن نهاده‌های دامی در مجتمع بندری امام خمینی(ره) گفت: سه و نیم تن از میزان مربوط به بخش خصوصی است که به شکل مطلوب و روان در حال خروج است و یک و نیم میلیون تن دیگر متعلق به بخش دولتی است که مشکلاتی در خروج آن همچنان وجود دارد.
وی با اشاره برخی از عوامل احتمالی در اتلاف نهاده‌های دامی حین نگهداری گفت: به لحاظ وجود این خسارات ضروری است که وزارت کشور از استانداران بخواهد تا از طریق سازمان حمل و نقل جاده‌ای با ارسال کامیون‌ها به تعداد لازم زمینه را برای تسریع در خروج نهاده‌های کشاورزی و دامی و ثبات بازار مصرف فراهم آورند.
یادآور می‌شود این بازدید در ادامه نظارت میدانی مجلس و پیگیری مصوبات بازدید‌های قبلی برای تسریع در روند خروج کالاهای اساسی از جمله نهادهای کشاورزی و دامی از بنادر به ویژه بندرامام خمینی(ره) صورت گرفته است.
۲۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۶:۳۵
روابط عمومی |
کد خبر : ۵۴,۷۱۲
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید