عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در پیام نوروزی بیان داشت؛
عزم و اراده بیشتر برای تحقق آرمان‌های والای سازمانی
عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در پیام نوروزی خود ضمن آرزوی تندرستی و سعادت برای تمامی اعضای جامعه بندری خوزستان، عزم و اراده بیشتر برای تحقق آرمان‌های والای سازمانی را سرلوحه‌ی فعالیت‌ها در سال 99 عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان عادل دریس  مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ضمن تبریک حلول سال نو و عید سعید مبعث، برای یکایک اعضای جامعه بندری استان خوزستان صحت و تندرستی از درگاه خداوند متعال مسألت کرد. وی با اشاره به شیوع ویروس عامل بیماری حاد تنفسی طی هفته های اخیر  در کشور و لزوم رعایت و پایبندی همه‌ی فعالان و نیروهای عملیاتی  به  اصول و توصیه های بهداشتی، فعالیت و تلاش نیروهای عملیاتی برای استمرار زنجیره‌ی تأمین کالاهای اساسی در شرایط بحرانی را یادآور عملکرد ایثارگرانه آنان در دوران دفاع مقدس برشمرده و اظهار داشت: فعالیت این نیروهای پرتلاش تحت این شرایط  حکایت از اهمیت و برجستگی نقش بنادر در پشتیبانی  از جبهه‌ی بازرگانی و اقتصادی کشور دارد.

وی ضمن تأکید  بر استمرار تلاش ها و عزم و اراداه بیشتر برای تحقق آرمان‌های والای سازمان بنادر و دریانوردی،ارتقای توان عملیاتی، استفاده حداکثری از  ظرفیت های بومی و بهینه سازی امکانات  به همراه پیاده سازی کامل اصول  ایمنی  برای حفظ و ارتقای تندرستی و ایمنی سرمایه های انسانی را از اهم مواردی برشمرد که در سال پیش رو  می باید وجه همت  همگانی قرار بگیرد.
عادل دریس در ادامه با آرزوی تندرستی برای همه نیروهای عملیاتی که در ایام تعطیلات نوروزی مشغول ارائه خدمات بندری و دریایی هستند، از آنان  به عنوان سربازان و مدافعان بی ریا و گمنام جبهه های بازرگانی کشور یاد کرد. 
۵ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۵۲
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۹,۸۰۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید