بهره برداری از اتاقک‌های حفاظتی و کنترل یگان حفاظت  در بندر امام خمینی (ره)
5 باب اتاقک برخوردار از سامانه های نظارتی در دروازه های شماره یک و دو مجتمع بندری امام خمینی(ره) با هدف کنترل مطلوب ورود و خروج به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوری استان خوزستان، جمشید پرویزی بابادی فرمانده یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی(ره) پنجم اسفندماه سال جاری ضمن اعلام این خبر بیان داشت: اتاقک‌های حفاظتی و کنترلی یگان حفاظت بندر امام خمینی(ره) در محل دروازه های این مجتمع بزرگ  بندری با حضور آقای عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در مدار بهره برداری قرار گرفت.

بابادی در ادامه افزود: ایجاد 5 باب اتاقک دارای سازه و تجهیزات استاندارد در محل دروازه های شماره یک (تردد کامیون) و شماره دو (تردد سواری) از نتایج طرح ریزی و پیگیری مستمر فرماندهی این یگان جهت استقرار مامورین یگان حفاظت به شمار  می آید.

فرمانده یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی(ره) افزایش ضریب ایمنی و حفاظتی از اهم اهداف بهره برداری از اتاقک های مذکور عنوان کرده و بیان داشت: برخورداری از سامانه های ارتینگ و صاعقه گیر و سامانه های حفاظت الکترونیکی مشتمل بر سامانه های هوشمند پلاک خوان و نظارت تصویری و ... به منظورکنترل مطلوب ورود و خروج و افزایش رفاه خدمتی کارکنان، کاهش آلودگی های صوتی و تنفسی ناشی از عبور و مرور خودروها را از  ویژگی های قابل توجه دروازه های یاد شده عنوان کرد.

۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۹,۵۶۳
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید