فعالیت صنایع و رونق خدمات لجستیسکی در بندرامام خمینی(ره) موجب ایجاد اشتغال پایدار شده است
منتصر کوهساری، در ارزیابی خود از مجموعه فعالیت های جاری در بندر امام خمینی(ره) اظهار داشت: به دنبال فعالیت صنایع و ارائه خدمات لجستیکی، اشتغال پایداری در بندر امام خمینی(ره) شکل گرفته است و این اقدامات به مثابه یک الگو در دیگر بنادر نیز می باید ترویج و اشاعه پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، عضو هیأت عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره تخلیه، بارگیری و ذخیره سازی بخش عمده ای از کالاهای اساسی مورد نیاز کشور در بندر امام خمینی(ره)، مجموعه فعالیت ها و خدماتی را که در این بندر بزرگ تجاری انجام می شود، برجسته و قابل توجه عنوان کرد.

منتصر کوهساری  همچنین استقرار صنایع و فعالیت کارخانجات در بندر امام خمینی(ره) یک تحول عنوان کرد و گفت: به دنبال حضور صنایع در این مجتمع بزرگ بندری  رونق خوبی در فعالیت هایش مشاهده می شود.

وی ارائه خدمات لجستیکی در بندر امام خمینی(ره) را از جمله اقدامات برجسته برشمرد که در سطح بنادر کشور بی نظیر است.

یادآور می شود منتصر کوهساری در رأس هیأتی مرکب از مدیران کل معاونت امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی، 23 بهمن ماه سال جاری از بندر امام خمینی(ره) بازدید کرده و با حضور در محل پروژه های سرمایه گذاری از میزان پیشرفت آنان مطلع شده و مشکلات پیش روی آنها را در اجرای پروژه ها را با حضور مدیران مربوطه بررسی کرد.

 

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۰۳
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۹,۵۱۱
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید