مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در آیین گشایش سومین المپیاد فرهنگی- ورزشی کارکنان مطرح کرد؛
ضرورت  ایجاد شور و نشاط  با فعالیت های ورزشی
کارکنان بخش های مختلف مجتمع بندری امام خمینی(ره) با شور و نشاط مضاعفی پس از شرکت در جشنواره های ورزشی به ایفای نقش مهم و خطیر خود در تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز کشور می پردازند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، 14 بهمن سال جاری عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی  استان خوزستان در جریان آیین گشایش سومین دوره المپیاد فرهنگی- ورزشی کارکنان  بندر امام خمینی(ره) که به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی  برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و با اشاره به نقش کم نظیر  بندر امام خمینی(ره) در تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی کشور و زنجیره تأمین کالا از تلاش ها و زحمات همه نیروهای انسانی که به نحوی  در این فرآیند شرکت دارند، تقدیر کرد.

مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) هم افزایی و همکاری کلیه نیروهای بخش خصوصی فعال در این مجتمع بزرگ بندری را در ایفای این نقش ملی  قابل توجه عنوان کرد.

رئیس کمیته ورزش اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان برگزاری جشنواره ها و مسابقات ورزشی را برای نیروهای انسانی فعال در بندر امام خمینی(ره)  بسیار مفید و ضروری دانسته و بر تداوم آن تأکید کرد و افزود: کارکنان بخش های  مختلف بندر امام خمینی(ره)  برای ایفای نقش مهمی که امروزه  بر عهده دارند به شور و نشاط  مضاعفی  نسبت به گذشته  نیاز دارند که با برگزاری جشنواره ها و مسابقات ورزشی  محقق می شود.

          در جریان آیین آغاز سومین دوره المپیاد فرهنگی-ورزشی کارکنان بندر امام خمینی(ره)  که همراه با برگزاری  همایش پیاده روی و مسابقه طناب کشی بود،  به 30 نفر از شرکت کنندگان جوایزی به قید قرعه اهدا شد.

در این دوره از المپیاد ورزشی که در ده رشته مختلف ورزشی در بخش آقایان و بانوان با حضور 600 ورزشکار در ایام الله دهه فجر به همت واحد برنامه ریزی و توسعه منابع این اداره کل  برگزار می شود، ترویج فرهنگ ورزش و تقویت پیوند های سازمانی و همدلی و ارتقا روحیه و نشاط در بدنه کارکنان از اهم اهداف آن ذکر شده است.

 

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۳۳
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۹,۳۴۷
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید