برای اولین بار و همزمان با لحظه ورود امام راحل به میهن اسلامی برگزار شد؛
رژه دریایی شناورهای ارگان های دریایی استان خوزستان در بندر امام خمینی(ره)
همزمان با لحظه ورود امام راحل به میهن اسلامی و به مناسبت آغاز جشن های دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، رژه مشترک شناورهای ارگان های دریایی استان خوزستان در بندر امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، صبحگاه 12 بهمن ماه مقارن با لحظه ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی و پس از نواخته شدن بوق کشتی های مستقر در مجتمع بندری امام خمینی(ره) نزدیک به 20 فروند شناور نظامی و غیرنظامی  از ارگان های دریایی استان خوزستان در آبراه خورموسی به رژه دریایی پرداختند.

در این حرکت مشترک شناورهای خدماتی و تندرو از منطقه سوم دریایی سپاه پاسداران، مرزبانی دریابانی نیروی انتظامی، یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی(ره)، واحد های خدمات رسانی امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان شرکت کردند و سالگرد این رویداد بزرگ و تاریخ ساز  را گرامی داشتند.

همچنین به همین مناسبت واحد های موتوری یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی(ره) در مسیر این مجتمع بزرگ بندری به رژه پرداخته و گروه سرود بین المللی نصر نیز در سایت اداری و بر عرشه یکی از شناورهای شرکت کننده در رژه دریایی سرود های انقلابی و میهنی اجرا کردند.

۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۰۲
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۹,۳۲۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید