مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در پیامی به مناسبت شهادت حاج علی قاسمی بیان داشت؛
جامعه بندری خوزستان هیچگاه یاد و خاطره شهدای خود را  فراموش نمی کند
عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در پیامی به مناسبت شهادت جانباز سرافراز شهیدعلی قاسمی ضمن تبریک و تسلیت شهادت ایشان به خانواده و همکارانش در جامعه بندری، آن شهید سعید را اسوه ای از صبر، شکیبایی و رضایت به مقدرات الهی توصیف کرد. متن پیام به شرح ذیل است؛
بسم رب الشهداء و الصدیقین
شهادت جانباز سرافراز حاج علی قاسمی را که نمونه ای بارز و برجسته از ایثارگری ها و جانفشانی های جامعه متعهد بندری در دوران دفاع مقدس است، به آحاد مردم شریف و شهید پرور بندر امام خمینی(ره) و همکارانش در بنادر خوزستان و خانواده والا مقام ایشان تبریک و تسلیت عرض می نمایم.
این شهید بزرگوار سال های متمادی جراحت و آلام به جامانده از دوران جنگ و جهاد را صبورانه تحمل کرده و بدل به اسوه ای از صبر و شکیبایی و رضایت به مقدرات الهی شده بودند. شهادت این عزیز در آستانه ایام شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و روزهایی که همگی داغدار شهادت سردار دل ها هستیم، نشانه الطاف و عنایات الهی به اوست و ما را امیدوارتر می سازد که خدواند متعال او را با اولیا و اوصیایش محشور و علو درجات را نصیبش می فرماید.
جامعه بندری خوزستان هیچگاه یاد و خاطره شهدای خود را که در راه دفاع از مهین اسلامی تقدیم کرده است، فراموش نمی کند و نام شهید حاج علی قاسمی همچون نوری الهام بخش برتارک بنادر خوزستان فروزان خواهد ماند.یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.
۲۸ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۲۶
کد خبر : ۴۹,۱۷۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید