پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به مناسبت شهادت سردار سلیمانی؛
سردار سلیمانی در جبهه فتح و نصرت الهی به آرزوی دیرینه خود نائل شد
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در پی شهادت سرادر سپهبد حاج قاسم سلیمانی در پیامی ضمن اشاره به مجاهدت های این بزرگمرد جبهه مقاومت، شهادت ایشان را فوز عظیم و پاداش بزرگ خداوند به وی عنوان کرد. مشروح پیام وی به شرح ذیل است؛
 

انا لله و اناالیه راجعون

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (در راه او شهید شدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

سردار آسمانی حاج قاسم سلیمانی بی گمان مصداق کامل و روشن این وحی الهی بود؛ مجاهد خستگی ناپذیری که در دوران هشت سال دفاع مقدس، شهادت همرزمانش را جلوی دیدگانش دید و در حسرت فراق آنان سوخت و ادامه راه آنان را در جبهه های مبارزه با نقاق و مقاومت در برابر استکبار و ایادی آنها دنبال کرد و سرانجام در جبهه فتح و نصرت الهی با دیگر همرزمانش در جبهه‌ی بزرگ مقاومت به آرزوی دیرینه خود نائل شد. این فوز عظیم، پاداش بزرگی بود که خداوند متعال نصیبش کرد. گرچه تروریست های آمریکایی به خیال باطل خویش می پندارند راه مقاومت را سد کردند اما آگاه نیستند از قطره قطره خون پاکش هزاران هزار سلیمانی دیگر برمی‌خیزد و خواب مستکبران را برآشفته خواهد کرد.

اینجانب به نوبه خود و به نمایندگی از جامعه بزرگ بندری و دریایی استان خوزستان شهادت بزرگمرد جبهه های مقاومت را به محضر آقا امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری و ملت شهید پرور و عموم دوستداران انقلاب اسلامی تهنیت و تسلیت گفته و علو درجات برای روح بلند سردار بزرگ اسلام قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش از حضرت حق تعالی مسالت می نمایم.

 

عادل دریس

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان

و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره)

۱۴ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۲۰
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۹,۰۴۳
کلیدواژه ها: سردار سلیمانی 

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید