تعمیرات اساسی سامانه رادیویی برد‌بلند در بندر امام خمینی(ره)
عملیات تعمیرات تخصصی و پیچیده‌ی سامانه رادیویی بردبلند HF با اتکا بر دانش و توان متخصصان داخلی منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) به سرانجام رسید و در مدار بهره برداری کامل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، محمدعلی علایی معاون فنی و نگهداری این اداره کل با اشاره به رویکرد سازمان بنادر و دریانوردی در حمایت و بهره گیری از دانش و توان متخصصان داخلی در نبود پشتیبانی های شرکت های سازنده خارجی به دلیل محدودیت های موجود،  از اتمام تعمیرات اساسی سامانه رادیویی مذکور در دی ماه سال جاری خبر داد.

علایی در تشریح مراحل انجام پروژه تعمیرات اساسی سامانه رادیویی یاد شده، بیان داشت: در این پروژه یونیت های HF2  پس از عیب یابی  به طور اساسی تعمیر و راه اندازی شد.

معاون فنی و نگهداری افزود: افزایش توان عملیاتی سیستم رادیویی بردبلند دستگاه HF2، ارتقاء قابلیت اطمینان در بهره برداری از آن و همچنین افزایش ضریب ایمنی و شاخص های عملکردی بنادر را  از جمله از مزایای  حاصل از اجرای این پروژه برشمرد.

یادآور می شود  پایداری و ثبات  در سیستم های ارتباطی  نقش مهمی در عملیات  امداد به کشتی های متردد و سایر شناورهای  مضطر در منطقه ایفا می کند.

۷ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۸,۹۶۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید