تقدیر وزیر راه و شهرسازی از مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان
وزیر راه و شهرسازی با اهدای لوح سپاس از تلاش‌های مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در هم افزایی برای تسریع در خروج کالاهای اساسی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در جریان برگزاری آیین گرامیداشت روز حمل و نقل و راهداری در شامگاه ۲۶ آذرماه  که با حضور وزیر راه و شهرسازی و جمعی از فعالان عرصه حمل و نقل جاده ای برگزار شد، اسلامی وزیر راه و شهرسازی  از عادل دریس مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به پاس تلاش های مجدانه در  هم افزایی با دیگر فعالان زنجیره تامین کالا برای تسریع خروج کالاهای اساسی از مجتمع بندری امام خمینی(ره) که تاثیر به سزایی در افزایش ذخیره استراتژیک غذایی کشور و جلوگیری از نوسانات شدید بازار کالاهای اساسی داشت، تقدیر کرد.

 با توجه به تلاش های مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در تمهید زمینه های مساعد برای تخلیه و خروج کالای اساسی کشور از مبدا منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) و  بهره گیری از تمامی توان  ظرفیت های حمل و نقل ریلی و جاده ای لوح سپاس به وی اهدا شد.

 یادآور می شود از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه سال جاری بالغ بر ده تن  میلیون تن کالای اساسی در مجتمع بندری امام خمینی(ره) تخلیه و به مبادی مصرف در اقصی نقاط کشور منتقل شد.

 

لوح تقدیر وزیر#2

لوح تقدیر وزیر

۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۲۳:۵۱
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۸,۸۵۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید