با رویکرد پدافند زیستی، HSE و مدیریت سیستم فرماندهی حادثه(ICS) برگزار می شود؛
بندرامام خمینی(ره) میزبان رزمایش ملی قطع برق و  همایش پدافند غیرعامل  بنادر کشور
همزمان با هفته پدافند غیرعامل و با رویکرد مصون سازی زیرساخت‌های حیاتی بنادر کشور، رزمایش ملی قطع برق و همایش غیرعامل بنادر کشور در روزهای 12 لغایت 14 آبان ماه 98 به میزبانی بندرامام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، مدیر پدافند غیرعامل، مرکزHSE و مدیریت بحران اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ضمن اعلام خبر بیان داشت: در این همایش دو روزه، سردار ساسانی معاون زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور، فیوضی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خوزستان و جوادپور مدیرکل مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و  HSEسازمان بنادر و دریانوردی در جمع مسئولین پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و HSE و فرماندهان آتش نشانی کشور در روز اول همایش به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

وی، برگزاری چندین کارگاه آموزشی با بهره‌گیری از اساتید دانشگاه‌های مطرح کشور با موضوع بحث و بررسی تازه‌ترین دستاوردهای پدافند غیرعامل و رونمایی از کتب پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در بنادر را از برنامه های جنبی این همایش برشمرد.

خدابخشی، تبیین جایگاه و اهمیت پدافند غیرعامل در بنادر کشور به لحاظ مراکز عمده بازرگانی و اقتصادی کشور و پایداری زنجیره‌ی تأمین کالا در کشور و مبادله تجارب بین صاحب نظران و مدیران پدافندغیرعامل بنادر کشور از اهداف این همایش عنوان کرد.

۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۳۳
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۸,۴۵۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید