موفقیت یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی(ره) در کشف 12 کیلو و 800گرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه
با هوشیاری نیروهای یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی(ره)، مقدار 12 کیلو و 800گرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف، ضبط و تحویل مراجع قضایی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، پرویزی بابادی فرمانده یگان حفاظت منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) ضمن اعلام این خبر بیان داشت: طی هفته گذشته نیروهای یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی(ره) حین بازرسی یک دستگاه خودروی سمند در مبادی خروجی، متوجه یک محموله مواد مخدر صنعتی به وزن 12 کیلو و800 گرم شدند که در آن خودرو به شکل ماهرانه ای جاسازی شده بود.
بابادی در ادامه افزود: به دنبال انجام تحقیقات و پیگیری های لازم معلوم شد که این 12کیلو و 800 گرم شیشه از مبدأ بندری داخل کشور در یک کشتی کانتینر بر جاسازی شده و متهم قصد خارج سازی آن از بندر داشته است.
وی همچنین خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات و تکمیل پرونده، متهم و محموله جهت پیگیری های قضایی به مراجع مربوطه تحویل داده شد.
بابادی تأکید نمود: این یگان به عنوان ضابط خاص دادگستری و عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و در اجرای رسالت خود در مبارزه با مواد مخدر، با برگزاری ادواری دوره های آموزشی متعدد آشنایی با انواع مواد مخدر و روان گردان و شیوه های جاسازی و کشف آن با استفاده از پتانسیل های داخلی و بهره گیری از اساتید مجرب استانی سعی نموده دوشادوش سایر نیروهای نظامی و انتظامی از ورود و خروج هرگونه مواد مخدر از طریق بنادر استان جلوگیری به عمل آورد.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۱
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۸,۲۱۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید