برقراری ارتباطات مخابراتی بندر سجافی با بهره گیری از زیرساخت دریایی بندر امام خمینی(ره)
ارتباطات مخابراتی بندرسجافی از طریق زیرساخت رادیویی ایستگاه های مستقر در آبراه خورموسی به بندر امام خمینی(ره) همزمان با شبکه اختصاصی مجازی (VPN) موجود بر روی بستر مخابرات شهر نیز برقرار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، محمدعلی علایی معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، ضمن اعلام خبر فوق بیان داشت: یک لینک رادیویی پر ظرفیت با هدف استقرار پدافند غیرعامل و ارتقای پایداری حداکثری ارتباطات رادیویی و مخابراتی میان بندر امام خمینی(ره) و بندر سجافی، از طرف اداره تعمیر و نگهداری تجهیزات الکترونیک و مخابرات برقرارشد.

علایی ضمن اشاره به ضرورت و اهمیت موضوع  ارتباطات به منظور ثبات در بهره برداری از شبکه های موجود، افزود: ارتباط فوق به عنوان لینک پشتیبان با بهره گیری از زیرساخت موجود در سامانه کنترل ترافیک دریایی(V.T.S)  زمینه را برای  انتقال دیتا با پهنای باند 2 مگا بیت بر ثانیه برای مراکز ستادی، گمرک و یگان حفاظت آن بندر فراهم کرده است.

یادآور می شود پیش از این ارتباطات مخابراتی بندر سجافی از طریق زیرساخت مخابراتی در چند نقطه ی استان خوزستان  برقرار می شد که اغلب با اختلال و قطعی های مکرر همراه بود.


 

۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۴
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۸,۱۵۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید