مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) به مناسبت روز خبرنگار عنوان کرد:
خبرنگاران زبان گویای مردم و مددرسان مدیران
خبرنگاران با آگاهی رسانی و روشن سازی افکار عمومی، نقش مهمی در بهینه سازی فعالیت های بازرگانی و اقتصادی دارند.

عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان طی پیامی با گرامیداشت روز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار این مناسبت ارزنده را به اصحاب قلم و رسانه تبریک گفته و نقش سازنده آنان در آگاهی رسانی و سالم سازی افکار عمومی ستود.

وی در ادامه انعکاس و بازتاب امانت دارانه و صادقانه فعالیت‌های اقتصادی و بازرگانی در بنگاه‌ها و مراکز اقتصادی را در گروی فعالیت و تلاش جامعه تلاشگر رسانه‌ای دانست و تصریح کرد: اصحاب رسانه و خبرنگاران پرتلاش با انعکاس و بازتاب خدمات دستگاه‌های اجرایی خدمات‌رسان، حلقه مکمل این فعالیت‌ها هستند.

دریس با توصیف خبرنگاران به زبان گویا و شیوای مردم و افکار عمومی، گفت: با بهره‌مندی از تلاش‌های خبرنگاران در انعکاس دیدگاه‌ها و حتی انتقادها، زمینه سالم‌سازی، تصحیح و بهینه‌سازی فعالیت‌های اجرایی و خدماتی بیش از پیش فراهم می‌شود و می‌باید این کارکرد مهم و ارزشمند آنان را قدر دانست.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) با آرزوی سعادت و تندرستی برای خبرنگاران فعال و پویای استان خوزستان، توفیق و سربلندی در عمل به رسالت خبرنگاری و آرمان‌های بلند نشر حقایق را از درگاه خداوند متعال برای آنان مسألت کرد.

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۳۷
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۷,۵۹۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید