در آیین پایانی چهارمین جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر خوزستان (سلام) اعلام شد؛
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان حائز رتبه نخست بین ادارات کل استان خوزستان
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان طی چهارمین جشنواره انتخاب روابط عمومی‌های برتر استان خوزستان(سلام)، موفق به کسب رتبه نخست گردید.

به گزارش روابط عمومی، در جریان آیین پایانی چهارمین جشنواره انتخاب روابط عمومی‌های برتر استان خوزستان که با شرکت ۱۱۰ دستگاه و نهاد و شرکت‌های مختلف ۱۹ تیرماه در اهواز برگزار شد، روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در بین ادارات کل استان خوزستان به عنوان دستگاه اجرایی حائز رتبه اول معرفی و لوح سپاس این رتبه به حسین خلفی مدیر روابط عمومی این اداره کل توسط استاندار خوزستان و جمعی از اساتید و نخبگان روابط عمومی اهدا گردید.

در جشنواره سلام که پس از دو سال وقفه با هدف تشویق و حمایت روابط عمومی‌های پرتلاش برگزار شد، 110 دستگاه شرکت نمودند و از این تعداد 85 اثر انتخاب و مورد ارزیابی داوران قرار گرفت که در نهایت 26 اثر بر اساس محورها و موضوعات ارائه شده به داوری گذاشته شد.

داوران بر اساس هشت محور که شامل آموزش، پژوهش و افکارسنجی، انتشارات، برنامه ریزی، تبلیغات محیطی(مولتی‌مدیا، فیلم مستند، عکس و ...)، ارتباطات الکترونیک (سایت، شبکه‌های اجتماعی و سایر آثار تحت وب مثل اپلیکشین، کتاب یا مجلات الکترونیکی)، ارتباطات رسانه‌ای (کیفیت تولید و میزان انتشار اخبار، نشست خبری، بازتاب رسانه‌ای، وسعت انتشار اخبار و ...)، اقدامات فرهنگی و هنری بود،  فعالیت‌های روابط عمومی‌های شرکت کننده در این جشنواره را ارزیابی کردند.

روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در رده ادارات کل استان خوزستان به تشخیص داوران به عنوان روابط عمومی برتر و حائز رتبه نخست انتخاب و معرفی شد.

معرفی روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به عنوان روابط عمومی برتر 5

 

۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۶:۵۷
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۷,۲۳۷
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید