روابط عمومی برخوردار از بینش می‌تواند موجب تغییر نگرش در سازمان شود
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در دیدار با مدیر و کارکنان روابط عمومی این اداره کل به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، ضمن گرامیداشت این مناسبت از تلاش‌های آنان در به تصویر کشیدن تلاش های همکاران تشکر کرد.

عادل دریس با اشاره به شباهت‌ها و تفاوت‌های کار در روابط عمومی با دیگر بخش‌های این اداره کل، حساسیت کاری، لزوم برخورداری از آگاهی، جذابیت، همه جانبه نگری و رعایت عدالت در برخورد با همگان را از جمله شروطی برشمرد که باید حین عمل به وظایف در روابط عمومی رعایت کرد.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) طی این دیدار صمیمانه ضمن تصریح  این نکته که کار در روابط عمومی کاری کاملا علمی است، بر لزوم مطالعه و تلاش فکری و علمی بیشتر در این حوزه  تأکید کرد.

عادل دریس در ادامه افزود: نیروهای روابط عمومی با کسب بینش مناسب حاصل از مطالعه در حوزه کاری می‌توانند به ایجاد نگرش در سازمان کمک کرده و موجب تغییرات بسیاری شوند.

وی همچنین بیان داشت: روابط عمومی در اثر فعالیت‌های فکری می‌تواند خوراک تولید کرده و آن را در اختیار بدنه ی سازمان خود قرار بدهد.

عادل دریس همچنین انعکاس تلاش‌ها، خدمات و دستاوردها و معرفی جنبه‌هایی از این تلاش‌ها که از چشم‌ها پنهان مانده است، از جمله فعالیت‌هایی برشمرد که می‌توانند در ایجاد تغییر نگرش در سازمان مؤثر باشند.

وی همچنین بر تقویت پیوندهای درون سازمانی و ایجاد وفاق و همدلی بین کارکنان از طریق برگزاری برنامه‌ها و مراسم برای آنان تصریح کرد و گفت: با انجام ابتکارات و کارهای خلاقانه روابط عمومی می‌تواند پیشگام  ایجاد شور و نشاط در بین کارکنان شده و ذوق و شوق برای تداوم و افزایش تلاش‌ها بین آنان ایجاد کند.

در ادامه این مراسم مدیر روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان طی سخنانی از توجه و نگاه ویژه مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از پشتیبانی های مادی و معنوی و دلگرمی بخشیدن به کار در روابط عمومی تشکر کرده و دستاوردهای اخیر روابط عمومی را حاصل حمایت‌های همه جانبه وی عنوان کرد.


دیدار با مدیر کل  4
دیدار با مدیر کل  3
دیدار با مدیر کل  2
دیدار با مدیر کل  1

 

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۰۰
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۶,۶۴۹

ارسال نظرات


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید