ارتقاء آگاهی کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در برابر آسیب های فضای مجازی
با هدف ارتقاء آگاهی مدیران و کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و خانواده های آنان در برابر خطرات و آسیب های فضای مجازی دوره آموزشی فرصت ها، آسیب ها و تهدیدهای فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در بندر امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، طی این دوره ی آموزشی که طی سه نشست مجزا برای مدیران، کارکنان و خانواده های آنان  با همکاری اداره حراست این اداره کل طی اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد، شیوه های  ارتقای امنیت کاربران در فضای مجازی و ایمن سازی فعالیت ها در این فضا و نحوه ی محافظت کودکان و خردسالان در برابر آسیب های  آن  بحث و بررسی شده  و شرکت کنندگان در جریان این دوره درباره ی خطرات و آسیب های ناشی  از سهل انگاری و رعایت نکردن اصول حفاظت از اطلاعات شخصی آگاه شدند.

همچنین شرکت کنندگان طی نشست های مجزای این دوره ضمن استقبال وافر از موضوعات و مباحث مطرح شده  طی این دوره، پرسش ها و ابهامات خود را مطرح کرده و با نحوه ی صحیح رعایت اصول امنیت حفاظت  اطلاعات شخصی آشنا شدند.

یادآور می شود مصون سازی کارکنان و خانواده های آنان در برابر آسیب های فضای مجازی از اهم اهداف برگزاری دوره ی مذکور به شمار می آید که با بهره گیری از کارشناس برجسته امنیت اطلاعات کشور  برگزارشد.


ارتقا آگاهی در برابر آسیب های فضای مجازی 4
ارتقا آگاهی در برابر آسیب های فضای مجازی 3
ارتقا آگاهی در برابر آسیب های فضای مجازی 2

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱
کد خبر : ۴۶,۴۴۵

ارسال نظرات


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید