ثبت رکورد جدید در تخلیه ریلی محمولات فولادی در بندرامام خمینی(ره)
در جریان تخلیه محمولات فولادی در مجتمع بندری امام خمینی(ره) ضمن تخلیه بیش از 15 هزار تن در روز، رکورد جدیدی در این زمینه به ثبت رسید.

به گزارش روابط عمومی، معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اشاره به اهمیت بهره گیری و استفاده از توان حمل و نقل ریلی در بنادر بیان داشت: مجتمع بندری امام خمینی(ره) به عنوان یکی از مهم ترین مبادی صادراتی محمولات فولادی طی فروردین ماه سال جاری ضمن تخلیه 15 هزار و 546 تن محموله فولاد طی یک روز کاری،  به رکورد تازه ای در این زمینه دست یافت.

ایرج مدیری  در ادامه افزود: این محموله  طی 239 دستگاه  واگن به این مجتمع بندری حمل و با بهره گیری از توان و ظرفیت قابل توجه تجهیزاتی و نیروهای عملیاتی در مجتمع بندری امام خمینی(ره) طی یک روز کاری تخلیه شد.

وی همچنین با اشاره به شعار سال جاری  تحت عنوان رونق تولید،  پشتیبانی  از صنایع تولیدی  و پاسخگویی به نیازهای آنان  از طریق هم افزایی صنایع و بنادر را از مهم ترین عوامل  تحقق و رونق تولید عنوان کرد.

یادآور می شود منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) به لحاظ نزدیکی مسافت با مراکز بزرگ صنعتی و دسترسی  آسان به  راه های مواصلاتی  سهم به در مبادلات بازرگانی کشور ایفا می کند.

رکورد تخلیه محمولات فولادی 3
رکورد تخلیه محمولات فولادی 2

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۲۸
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۶,۳۰۳

ارسال نظرات


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید