سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

اخبار

در آیین گرامیداشت روز زن و تقدیر از بانوان نمونه عفاف و حجاب مجتمع بندری امام خمینی(ره) تأکید شد:

بهره گیری از شایستگی و توانمندی بانوان شاغل

بهره گیری از شایستگی و توانمندی بانوان شاغل
در آیینی باحضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به مناسبت ولادت با سعادت فاطمه زهرا(س) از بانوان برگزیده عفاف و حجاب در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، طی این مراسم که با حضور جمعی از اعضای شورای اداری و بانوان شاغل این اداره کل وشرکت های جامعه بندری امام خمینی(ره) برگزارگردید، عادل دریس طی سخنانی  ضمن تبریک و تهنیت ولادت حضرت فاطمه(س) به عنوان اسوه برتر تمام زنان جهان افزود: زنان همواره نقش بسیار مهم و مؤثری را در جامعه ایفا کرده اند و می باید زمینه لازم را برای بروز و ظهور شایستگی های آنان فراهم کنیم.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) در ادامه با اشاره به اهمیت جایگاه بانوان شاغل به عنوان بخشی مهم از نیروی انسانی فعال در این مجتمع بزرگ بندری، افزود: بانوان شاغل در این مجتمع بزرگ بندری نیز این قاعده مستثنی نیستند و با توجه به توانمندی و شایستگی هایی که از خود نشان داده اند، باید در مناصب مدیریتی از آنان بهره برد.

        وی در ادامه بیان داشت: برخورداری از حس مسئولیت پذیری، قابلیت ها و شایستگی فردی موجب می شود که از بانوان فعال نیز متناسب با دیگر نیروهای انسانی در پست های  مهم مدیریتی بهره برد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در ادامه با اشاره به درخواست های برخی از بانوان شاغل برای تصدی پست های مدیریتی، این موضوع را با توجه به ساختار تشکیلاتی اداره کل قابل اجرا عنوان کرده و زمینه برای افزایش حضور بانوان در این حوزه ها بررسی خواهد شد

در ادامه این مراسم که با بخش های متنوعی چون اجرای موسیقی نواحی، مسابقه ، اهدای شاخه گل و ضیافت نهار همراه بود، با تقدیم  هدایایی، 15نفر از بانوان نمــــونه ی حجاب وعفاف توسط مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان تقدیر شد.


گرامیداشت روز زن و تقدیر از بانوان نمونه عفاف و حجاب 11
گرامیداشت روز زن و تقدیر از بانوان نمونه عفاف و حجاب 10
گرامیداشت روز زن و تقدیر از بانوان نمونه عفاف و حجاب 9
گرامیداشت روز زن و تقدیر از بانوان نمونه عفاف و حجاب 8
گرامیداشت روز زن و تقدیر از بانوان نمونه عفاف و حجاب 7
گرامیداشت روز زن و تقدیر از بانوان نمونه عفاف و حجاب 6
گرامیداشت روز زن و تقدیر از بانوان نمونه عفاف و حجاب 5
گرامیداشت روز زن و تقدیر از بانوان نمونه عفاف و حجاب 4
گرامیداشت روز زن و تقدیر از بانوان نمونه عفاف و حجاب 3
گرامیداشت روز زن و تقدیر از بانوان نمونه عفاف و حجاب 2

۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۰:۰۶
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۸۶

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید