سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

اخبار

به دنبال ارتقای سرعت تخلیه کالاهای اساسی در بندر امام خمینی(ره) محقق شد؛

ثبت رکورد تخلیه بیش از یک میلیون تن کالای اساسی حین تخلیه همزمان ده فروند کشتی

ثبت رکورد تخلیه بیش از یک میلیون تن کالای اساسی حین تخلیه همزمان ده فروند کشتی
در پی آمادگی و ارتقای متداوم توان عملیاتی برای تخلیه کشتی های حامل کالاهای اساسی، رکورد تازه ای حین تخلیه همزمان ده فروند کشتی به میزان یک میلیون و 519 هزار و 590 تن طی بهمن ماه سال جاری در مجتمع بندری امام خمینی(ره) به ثبت رسید.

به گزارش روابط عمومی، معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ضمن اعلام این خبر بیان داشت: به دنبال تخلیه همزمان۱۰ فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در مجتمع بندری امام خمینی(ره)، رکورد دیگری در زمینه ی پهلوگیری و تخلیه همزمان کشتی های حامل کالاهای اساسی به ثبت رسید.

ایرج مدیری در ادامه افزود:  طی بهمن ماه سال جاری  شاهد پهلوگیری بی سابقه و همزمان ۱۰ فروند کشتی بزرگ  panama)  و (postpanamax و بهبود رکورد قبلی در زمینه تخلیه کالاهای اساسی (نهاده های دامی  و غلات) به میزان یک میلیون و 519 هزار و 590 تن بودیم که با تلاش شبانه روزی تمامی عوامل عملیاتی و بهره گیری از تجهیزات  استراتژیک بندری طی اوائل بهمن ماه سال جاری حاصل گردید.

وی با بیان پیشگامی این مجتمع بزرگ بندری در تخلیه کالاهای اساسی کشور به میزان 80 درصد  تصریح کرد: از مهمترین  سیاست ها و اهداف کلان این مجتمع  بندری جلب رضایت مشتریان و وفادار نمودن آنان به بهره گیری از خدمات مطلوب زیرساختی و روساختی، افزایش سرعت تخلیه، بهبود امنیت، ایمنی، هزینه ای و زمان سرویس تایم در فرآیندهای پهلودهی، تخلیه و بارگیری ، افزایش سطح بهره وری  در بندرامام خمینی(ره) است.

یادآور می شود مجتمع بندری امام خمینی(ره) پس از پهلودهی  25 فروندکشتی طی بهمن ماه سال جاری در این مجتمع بندری با مدیریت و برنامه ریزی مناسب و تخلیه  همزمان 10 فروند کشتی، ضمن ارتقای سرعت تخلیه  کالاهای اساسی، این رکورد جدید نیز به ثبت رسید.

ایرج مدیری

 

۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۳۵
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۳۶

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید