سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

اخبار

در بیانیه پایانی همایش مخابرات و الکترونیک بنادر به میزبانی بندر امام خمینی(ره) تأکید شد؛

بهره گیری از توان بومی و ظرفیت های موجود برای عبور از چالش ها

بهره گیری از توان بومی و ظرفیت های موجود برای عبور از چالش ها
همایش مخابرات و الکترونیک بنادر پس از بررسی آخرین وضعیت فنی، چالش ها و پیشرفت های بنادر در حوزه مخابرات و الکترونیک با صدور بیانیه ای در چهار ماده به کار خود در بندرامام خمینی(ره) پایان داد.

به گزارش روابط عمومی معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: طی مدت برگزاری  همایش مذکور  شرکت کنندگان ضمن بازدید  از سالن سامانه پایش یگان حفاظت  مجتمع بندری امام خمینی(ره)، در آیین بهره برداری از مرحله نخست  پروژه FTTX  این مجتمع بندری شرکت نمودند.

محمدعلی علایی در ادامه افزود: با توجه به اقدامات  شاخص مخابراتی در این مجتمع بزرگ بندری  که بهینه سازی تجهیزات مخابراتی و ارتقای سطح خدمات رسانی به مشتریان را در پی داشته است، از عملکرد مطلوب اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در این حوزه تقدیر شد.

وی همچنین در تشریح مفاد بیانیه پایانی این همایش بیان داشت: ترغیب و تشویق بنادر به بهره گیری از توان بومی، تقویت و ارتقای توان تجهیزاتی و به روز آمدی دانش حرفه ای نیروهای انسانی از اهم موضوعاتی بود که  شرکت کنندگان در ماده اول این بیانیه برآن تأکید ورزیدند.

معاون فنی و نگهداری همچنین تشریح چالش ها و مشکلات بر سر راه بنادر در حوزه مخابرات و الکترونیک را از جمله مفاد ماده دوم بیانیه عنوان کرده و لزوم آسیب شناسی وضعیت فعلی و نقاط قابل بهبود  و اصلاح ساختار تشکیلاتی و رفع کمبودها را از اهم موضوعات آن عنوان کرد.

محمدعلی علایی  با اشاره به مصوبات جلسات این همایش برای پیشبرد مطلوب رویه های جاری و خدمات رسانی شایسته به مشتریان در ماده سوم این بیانیه، خاطر نشان ساخت: طی ماده چهارم این بیانیه  بهره گیری حداکثری از ظرفیت ها، امکانات  موجود و اصلاح برخی از رویه های جاری پیشنهاد گردید.

یادآور می شود همایش  مخابرات و الکترونیک بنادر طی روزهای 5 و 6 اسفندماه سال جاری با حضور معاونین، رؤسای حوزه مخابرات و الکترونیک بنادرو اعضای هیأت علمی و مدیران عامل شرکت ها و سایر فعالان  در حوزه مخابرات و زیرساخت با هدف هم افزایی بین آنان و تبادل تجربیات به میزبانی بندرامام خمینی(ره) برگزار گردید.


آیین پایانی همایش مخابرات و الکترونیک 5
آیین پایانی همایش مخابرات و الکترونیک 2
آیین پایانی همایش مخابرات و الکترونیک 1
رسانه جدید

۷ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۵۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید