یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

در جریان بازدید معاون امور بندری و اقتصادی از بندرامام خمینی(ره) مطرح شد:

ارتقای کیفیت ارائه خدمات بندری با بهره گیری از هوشمندسازی حمل و نقل کالا

ارتقای کیفیت ارائه خدمات بندری با بهره گیری از هوشمندسازی حمل و نقل کالا
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی طی بازدید خود از مجتمع بندری امام خمینی(ره)، از پروژه اجرای هوشمندسازی حمل و نقل دورن محوطه ای کامیون های حامل کالاهای اساسی دیدن کرده و از روند پیشرفت و بهره برداری آن اظهار خرسندی نمود.

به گزارش روابط عمومی، معاون اموربندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اشاره  به سفر دکتر حسن زاده به بندرامام خمینی(ره) طی 28 آبان ماه سال جاری بیان داشت: در جریان این سفر وی ضمن دیدار و گفتگو  با عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، از پروژه های مختلف عمرانی و سرمایه گذاری در این مجتمع بزرگ بندری  بازدید  به عمل آورده  و در ادامه از روند پیاده سازی و بهره برداری از پروژه هوشمندسازی حمل و نقل  داخلی نیز دیدن کرد.

ایرج مدیری در ادامه افزود: معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی  ضمن اظهار خرسندی از پیشرفت اجرای  پروژه ی مذکور،  ارتقای کیفت خدمات بندری به صاحبان کالا، کاهش میزان اتلاف و هدر رفت آن، افزایش سرعت انتقال  کالا از کشتی تا انبارها  را از جمله مزیت های  بهره گیری از این فناوری برشمرده و از تلاش کارشناسان این اداره کل در انجام مطالعات، پیاده سازی و تکمیل آن تشکر نمود.

معاون امور بندری و اقتصادی با اشاره به پیشگامی این مجتمع بزرگ بندری در بهره گیری از فناوری های نوین اطلاعات در زمینه  ارائه خدمات بندری تصریح کرد: با تکمیل مراحل نهایی پروژه هوشمندسازی حمل و نقل داخلی، تحول چشمگیری در بهینه سازی عملیات تخلیه و بارگیری کالا صورت پذیرفته و موجب ارتقای رضایت صاحبان کالا می شود.

یادآور می شود مجتمع بندری امام خمینی(ره) با بهره گیری از دانش و فناوری های روز جهان در زمینه خدمات دریایی و بندری، اهداف و مأموریت های سازمانی خود را برای جذب بیشتر ترافیک دریایی و رضایتمندی مشتریان دنبال می کند.


بازدید معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی 5
بازدید معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی 4
بازدید معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی 3
بازدید معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی 2
بازدید معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی 1

 

۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۵:۵۶
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۴۱۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید