سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

اخبار

راه اندازی سالن غذاخوری ویژه کارگران تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندری امام خمینی(ره)

راه اندازی سالن غذاخوری ویژه کارگران تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندری امام خمینی(ره)
سالن غذاخوری کارگر ویژه کارگران خنکار و رانندگان کامیون ها با هدف تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات رفاهی بیشتر به آنان با ظرفیت پذیرش روزانه 700 نفر در مجتمع بندری امام خمینی(ره) راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی، معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، با اشاره به تأکیدات مدیریت ارشد سازمان بنادر و دریانوردی مبنی بر تمهید امکانات رفاهی برای تمامی نیروهای فعال در این مجتمع بزرگ بندری و جلب رضایتمندی آنان با هدف بهبود شرایط برای فعالیت نیروهای خنکار و رانندگان بیان داشت: به همین منظور یک باب سالن غذا خوری در اسکله  20 این مجتمع بزرگ بندری تجهیز و  به بهره برداری رسید.  

سیدعلی سیاوش با اشاره به اهتمام اداره امور عمومی و خدمات این اداره کل و همکاری انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های تخلیه و بارگیری برای راه اندازی این سالن غذا خوری خاطر نشان ساخت: به منظور نوسازی و تعمیر ساختمان رستوران، خرید تجهیزات آشپزخانه، سیستم های تهویه مطبوع و سرمایشی، اجاق گاز و کانترجهت گرم نگه داشتن غذا، میز و صندلی و...، بالغ بر 3 میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است تا محیط آرام و مناسبی  جهت سرو غذای کارگران تخلیه و بارگیری و رانندگان فراهم گردد.

وی با اشاره به حمایت ها و پشتیبانی  مادی و معنوی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی  بندرامام خمینی(ره) جهت راه اندازی این سالن غذاخوری ویژه نیروهای فعال در مجتمع بزرگ بندری، از تدوام ارائه خدمات رفاهی به کارگران و رانندگان کامیون ها در بخش های مختلف این مجتمع بندری خبر داد.

یادآور می شود بیش از 1884 نفر نیروی انسانی در مشاغل مختلف حوزه تخلیه و بارگیری کالا در قالب 315 شرکت کارگزار خدمات بندری در این مجتمع بندری مشغول به فعالیت هستد.راه اندازی سالن غذا خوری کارگر 7
راه اندازی سالن غذا خوری کارگر 5
راه اندازی سالن غذا خوری کارگر 4
راه اندازی سالن غذا خوری کارگر 3
راه اندازی سالن غذا خوری کارگر 2
راه اندازی سالن غذا خوری کارگر 1

 

۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۴۶
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۴۰۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید