سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

اخبار

در تشریح عملکرد آموزشی بندرامام خمینی(ره) طی نیمه نخست سال جاری بیان شد:

بهسازی سرمایه انسانی از طریق آموزش مستمر

بهسازی سرمایه انسانی از طریق آموزش مستمر
اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با هدف توانمند سازی نیروی انسانی و بهسازی سرمایه سازمانی از طریق آموزش، طی نیمه نخست سال جاری 32 دوره آموزشی با مجموع 470 ساعت و مشارکت 1419 نفراز کارکنان برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) ضمن اعلام این خبر بیان داشت: مهمترین این دوره ها، دوره مدیریت ایمنی مواد خطر ناک(HAZMAT)، جستجو وامداد و نجات بوده که طی این دوره ها در مجموع  به میزان 194ساعت و با هدف تشکیل تیم تخصصی جهت مقابله با حوادث  ناشی نشت مواد خطرناک و سمی  و همچنین عملیات امداد ونجات در ارتفاع برای پرسنل آتشنشانی برگزار شد.

عادل دریس در ادامه افزود: همچنین طی شش ماه اخیر ۴ دوره به صورت مجازی برای کارکنان خود برگزار گردید که ضمن ارتقاء دانش تخصصی کارکنان، کاهش هزینه برگزاری کلاس های آموزشی را در پی داشت.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان نظارت بر فرآیند آموزش کارکنان شرکت های  بخش خصوصی را از اهم اقدامات این اداره کل برشمرده و با اشاره به اینکه  این دوره ها عمدتا توسط موسسات آموزشی مجوز دار در حوزه لجستیک بندری برگزار می شود، بیان داشت:  طی نیمه اول سال جاری بیش از  ۳۰ دوره آموزشی در زمینه های مختلف با مباحث لجستیکی برگزار گردید.

یادآور می شود در پی ارزیابی های  به عمل آمده  در بین  دستگاه های اجرایی استان خوزستان  در بخش تولیدی- اقتصادی و امور زیربنایی که توسط مرکز پژوهش و آینده نگری استان وابسته به سازمان مدیریت و برنامه ریزی  استان خوزستان انجام پذیرفت این  اداره کل طی دو سال اخیر با کسب  بالاترین امتیاز  حائز رتبه نخست در زمینه عملکرد آموزشی کارکنان شده است.


عملکرد آموزشی 2
عملکرد آموزشی 1

۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۰
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۰۲

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید