شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

اخبار

با انجام تعمیرات اساسی هشت پست اسکله محقق می شود:

افزایش دوبرابری ظرفیت باربری اسکله های مجتمع بندری امام خمینی(ره)

افزایش دوبرابری ظرفیت باربری اسکله های مجتمع بندری امام خمینی(ره)
عملیات تعمیرات اساسی هشت پست از اسکله های مجتمع بندری امام خمینی(ره) با هدف افزایش دو برابری ظرفیت باربری آنها با اعتباری بالغ بر 548 میلیارد ریال طی خردادماه سال جاری آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان : سرپرست واحد مهندسی و عمران این اداره کل با اشاره به ضرورت بازسازی روساخت های بندری به منظور ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به صاحبان کالا اظهار داشت: در جریان تعمیرات اساسی اسکله های 27 الی 34 در این مجتمع بزرگ بندری که طی مدت 27 ماه صورت می پذیرد،  بخش های متعددی از اجزای بتنی عرشه و ضربه گیر اسکله های نوسازی و توان و ظرفیت اسکله ها افزایش می یابد.

عبدالرحیم شولکی در ادامه افزود: با تجهیز کارگاه این پروژه تعمیرات  از اواخر سال قبل  و آغاز مراحل مقدماتی آن از خردادماه سال جاری، حدود 250 فرصت اشتغال فراهم می گردد.

وی در ادامه افزود: با انجام تعمیرات اساسی بر روی اسکله های مذکور، ظرفیت  باربری آنها از 40 هزار تن به 80 هزار تن ارتقاء یافته و زمینه برای تخلیه و بارگیری کالاها در مقیاس و حجم بالاتر فراهم می شود.

سرپرست واحد مهندسی و عمران، ارتقاء توان و ایمنی پهلوگیری کشتی و کاهش احتمال بروز حادثه و خسارت احتمالی به کشتی ها را از دیگر مزیت های نوسازی این اسکله ها برشمرد.

شولکی  همچنین خاطرنشان کرد: تمامی جزئیات پروژه، با تکیه بر توان داخلی و بهره گیری از تولید ملی و مطابق آخرین استانداردهای روز دنیا در دست اقدام می باشد.

۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۱۴

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید