دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

اخبار

بهینه سازی شبکه مخابرات سایت ساختمان مرکزی مجتمع بندری امام خمینی(ره)

بهینه سازی شبکه مخابرات سایت ساختمان مرکزی مجتمع بندری امام خمینی(ره)
به منظور افزایش خدمات رسانی به مشتریان جامعه بندری و تکریم ارباب رجوع، ضمن بهینه سازی شبکه تلفن ثابت در سایت ساختمان مرکزی مجتمع بندری امام خمینی(ره)، ظرفیت واگذاری سرویس های مخابراتی در این سایت افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی، معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اشاره به اهمیت گسترش خدمات ارتباطی، اظهار داشت: بهینه سازی و ارتقاء کیفیت نگهداری تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی از اهداف مهم و استراتژیک این واحد است که با تلاش کارشناسان اداره تعمیر و نگهداری تجهیزات مخابرات و الکترونیک پیگیری می شود.

محمدعلی علایی افزود: این فعالیت ها پس از کارشناسی دقیق در بخش فنی اداره و تهیه طرح مربوطه در قالب فرآیند اجرایی ارتقاء مرکز تلفن سایت مذکور انجام پذیرفته است.

وی در تشریح عمده فعالیت های انجام گرفته برای بهینه سازی شبکه ی مخابراتی عنوان کرد: نصب یک دستگاه کابینت پریفرال جدید مربوط به مرکز تلفن mn3300 mxiii، نصب یک دستگاه mdf دیواری 1500 زوجی مطابق با تکنولوژی روز، سربندی کابل های mdf و اتصال آن به کابینت های مرکز تلفن، حذف سه پست قدیمی و کابل های فرسوده مربوطه و شناسنامه سازی و تهیه کتابچه فنی خطوط آن مرکز  را از اهم این موارد برشمرد.

معاون فنی و نگهداری در تشریح مزایای حاصل از اجرای این طرح بیان داشت:  افزایش ظرفیت خطوط تلفن به میزان 35 درصد، سهولت در انجام فرآیند تعمیر و نگهداری و کاهش زمان خارج از سرویسی خطوط و بهینه سازی و سامان بخشی شبکه کابلی  از جمله مزیت های اجرای این طرح هستند.

وی اذعان کرد: ارتقاء و روز آمدی تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی با هدف خدمات رسانی به مشتریان و صاحبان کالا در این مجتمع بزرگ بندری، از جمله اهم اهداف این اداره کل است که ارتقای رضایتمندی مشتریان و رونق فعالیت های تخلیه و بارگیری کالا را در پی خواهد داشت.

علایی در پایان از زحمات و تلاش سرپرست اداره تجهیزات و کلیه روسا و کارشناسان آن اداره در خصوص انجام مطالعات، ارتقاء کیفی و کمی خدمات، نگهداری و تعمیرات تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی تقدیر و تشکر کرد.

 

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۳۱
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۹۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید